23 Zilhicce 1440 | 24 Ağustos 2019 Cumartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Güncel

Ana Sayfa Haber Güncel

İstanbul’da kritik ve analitik düşünme eğitimi fırsatı…

Son Güncelleme: 29 KASIM 2014 - TSİ 10:14

Kritik ve Analitik Düşünme Platformu üyelerinden Asfa Gençlik ve Spor Kulübü, İstanbul Sosyal Gelişim Derneği’yle birlikte sertifikalı “Asfa Kritik ve Analitik Düşünme Eğitimleri 1. Programı”nı başlatıyor.

Hicri 20-21 Safer 1436, miladi 13-14 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul Üsküdar'daki Asfa Eğitim Kurumları Kampüsü’ndeki programa katılım için son başvuru tarihi 10 Aralık 2014 Çarşamba günü olarak açıklandı.

“Fikirleriniz size mi ait?” temalı programa konuşmacı olarak Dr. Mehmet İshak Mazı, Dr. Mehmet Sayhan, Av. Hüseyin Çelik, Av. Yusuf Çiftçi, Vet. Hekim Murat Bircan, Vet. Hekim Hüseyin Çalışkan, eğitimci Sinan Ece, iş adamı Ömer Arpa, maliye uzmanı Erol Ahıskalı katılacak.

Program süresince “Kritik ve Analitik Düşünmenin Hayatımıza Etkisi”, “Altı Şapka Düşünme Tekniği ve Uygulaması”, “Doğru Düşünme Teknikleri ve Basamakları”, “Makale Analizi ve Beyin Fırtınası”, “Problem Çözme Yöntemleri”, “Medya Okur Yazarlığı”, “Safsata Kılavuzu”, “Problem Çözme Teknikleri” konularında katılımcılara bilgi verilecek.

Tertip heyetinden yapılan açıklamada, “Kritik ve analitik düşünme kabiliyetini edinmek, geliştirmek ve hayatında tatbik etmek isteyen herkesi özel eğitim programımıza bekliyoruz. Programa 18 yaş ve üstü herkes katılabilir. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilecektir. Detaylı bilgi www.asfasporkulubu.com ve www.isgd.org.tr adresinden temin edilebilir” denildi.