|

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Prof. Dr. Fatih Gültekin Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
'Oruç diyet programı değil niyettir'
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Gültekin, orucun bir ibadet olduğuna dikkat çekerek, "Oruç sabahtan akşama kadar aç kalmak demek olmadığı gibi bir diyet programı da değildir" dedi.

Konya’da gıda katkı maddeleri konferansı
İrfan Eğitim Yardımlaşma ve Dostluk Derneği(İRFANDER), gıda katkı maddeleriyle ilgili bir konferans düzenliyor. Prof. Dr. Fatih Gültekin’in konuşmacı olarak katılacağı konferans 27 Aralık 2014 Cumartesi saat 19.30’da Meram Belediyesi Konevi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Meyve aromalı gazoz ve sodalarda ''ısı-ışık'' uyarısı
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı ve Türkiye Bilimler Akademisi Üyesi Prof. Dr. Fatih Gültekin, bazı meyveli gazoz ve meyve aromalı sodalarda kullanılan koruyucu maddelerin güneş ışığı ve ısıya maruz kaldığında kanserojen etkisi bulunan "benzen" maddesine dönüştüğünü söyledi.

Prof. Dr. Fatih Gültekin imza günü
Server Yayınları eserlerinden Gıda Katkı Maddeleri kitaplarının müellifi ve AKRA program yapımcısı Prof. Dr. Fatih Gültekin, İstanbul Beyazıt kitap fuarındaki Server standında okuyucularıyla buluşuyor.

Üsküdar'da gıda katkı maddeleri üzerine kahvaltılı seminer
Afiyet Sağlık Hizmeti Mensubu Hanımlar Derneği, geleneksel kahvaltılı seminer programları kapsamında 8 Mayıs 2016 Pazar günü Prof. Dr. Fatih Gültekin'i ağırlıyor.